KS Praha logo

Sport Camp 2022

Datum 24. 7. 2022 12:00 - 30. 7. 2022 12:00
  • Hrad
    Gymnázium Jiřího Ortena
  • GPS
    Jaselská 932, Kutná Hora

Kontaktní osoba

Dita Frantíková
E-mail
dita.frantikova@kaes.cz
Telefon
775 367 678
Telefon
775 367 678

Sportcamp je ideální místo pro kluky mezi 10 a 20 lety, kteří si rádi v létě zasportují.

Nabízíme program jak pro dobré sportovce, tak pro ty, kdo se potřebují dostat do formy po lockdownech 🙂 Neboli, vládne tam pohoda a záleží na každém klukovi, jak si naplánuje čas na kempu.

Mládež KS Praha pořádá letní tábory už 24. rokem. Našli u nás místo jak kluci, kteří se už věnují vědě, pracují jako lékaři nebo letci, a také děti z pěstounských rodin nebo z cizích zemí. Vedoucí spojuje především to, že mají děti rádi, a umí zacházet jak se šikovnými, tak se složitějšími. Naše tábory nejsou ziskové – vedoucí si sami přispívají na pobyt (cena je výsledkem nákladů na pobyt, stravu, sportoviště, cestu). Každý večer je na táboře křesťanský program, a to takovou formou, aby se kluci dozvěděli biblické základy a přitom aby to na ně nebylo moc.

Dle našich zkušeností to baví jak děti z křesťanských rodin, tak ty, kterým to může rozšířit rozhled v dalším životě ve škole i společnosti.

Kluci si při přihlášení vyberou hlavní sport, kterému se věnují celý týden (viz videa s ukázkou fotbalu a posilovny.). Každé odpoledne hrají společné super hry a zapisují se dle zájmu a nálady na další sporty nebo si jdou zaplavat či projít po Kutné Hoře (jejíž historické památky stojí za to!:)

Rádi zodpovíme další dotazy, volejte či pište kdykoliv Ditě (775367678). (Připadně Honzovi, ten je ovšem během dne v práci).

Prohlédni si fotky z letošního Sport Campu!