KS Praha logo

Sport Camp 2022

Datum 24. 7. 2022 12:00 - 30. 7. 2022 12:00
  • Hrad
    Gymnázium Jiřího Ortena
  • GPS
    Jaselská 932, Kutná Hora

Kontaktní osoba

Dita Frantíková
E-mail
dita.frantikova@kaes.cz
Telefon
775 367 678
Telefon
775 367 678

Sportcamp je ideální místo pro kluky mezi 10 a 20 lety, kteří si rádi v létě zasportují.

Nabízíme program jak pro dobré sportovce, tak pro ty, kdo se potřebují dostat do formy po lockdownech 🙂 Neboli, vládne tam pohoda a záleží na každém klukovi, jak si naplánuje čas na kempu.

Mládež KS Praha pořádá letní tábory už 24. rokem. Našli u nás místo jak kluci, kteří se už věnují vědě, pracují jako lékaři nebo letci, a také děti z pěstounských rodin nebo z cizích zemí. Vedoucí spojuje především to, že mají děti rádi, a umí zacházet jak se šikovnými, tak se složitějšími. Naše tábory nejsou ziskové – vedoucí si sami přispívají na pobyt (cena je výsledkem nákladů na pobyt, stravu, sportoviště, cestu). Každý večer je na táboře křesťanský program, a to takovou formou, aby se kluci dozvěděli biblické základy a přitom aby to na ně nebylo moc.

Dle našich zkušeností to baví jak děti z křesťanských rodin, tak ty, kterým to může rozšířit rozhled v dalším životě ve škole i společnosti.

Kluci si při přihlášení vyberou hlavní sport, kterému se věnují celý týden (viz videa s ukázkou fotbalu a posilovny.). Každé odpoledne hrají společné super hry a zapisují se dle zájmu a nálady na další sporty nebo si jdou zaplavat či projít po Kutné Hoře (jejíž historické památky stojí za to!:)

Pokud bys měl chuť se zůčastnit, neváhej se přihlásit.

Budeme se na Tebe těšit!

Rádi zodpovíme další dotazy, volejte či pište kdykoliv Ditě (775367678). (Připadně Honzovi, ten je ovšem během dne v práci).