KS Praha logo

Porost

Vzhledem k vyhlášení výjimečného stavu se porost do konce června nekoná.

Mimo výjimečný stav porost probíhá:

Čas:  každé úterý od 17:30
Místo: Na Žertvách 23, Praha 8

Setkávají se zde 15–18letí, kteří chtějí být spolu tam, kde jde o Ježíše. Čas od času spolu také tráví den nebo dva na různých místech Čech a Prahy. Porost není uzavřená skupina s členstvím. Naopak, je to místo, kde jsou vítáni všichni, kdo chtějí zažít hezké chvíle spolu a s Bohem. Pokud máš chuť převzít zodpovědnost za svůj osobní život, zamýšlet se nad „těžkými“ otázkami, přemýšlet o Bohu, myslím, že porost je to pravé místo pro Tebe. Čeká Tě prima parta, zábava, uctívání Boha a Biblické programy, které proměňují život.

Těší se na tebe Miloš Kačírek, Štěpán, Marťa, Betty, Honza A. a další…

 

Najdeš nás i na facebooku.

Nejbližší události

Nejbližší události porostu najdeš tady.

Nejnovější příspěvky

  • Spuštěno přihlašování na Teen Camp (18. 5. 2020) Právě bylo spuštěno přihlašování na Teen Camp 2020 s názvem Game Changer! Všechny bližší informace o táboře, workshopy i přihlášku najdeš tady Těšíme se na Tebe! (číst dál)
  • Workshopy – Teen Camp 2020 (18. 5. 2020) Zde jsou informace ke všem workshopům, které jsou k nabídce, včetně aktuální obsazenosti. Obecné informace o Teen Campu 2020 najdeš tady. A co to workshopy jsou? Pokud jedeš na Teen Camp poprvé, tak ... (číst dál)
  • Workshopy – Podzimky 2019 (8. 9. 2019) Zde byly informace ke všem workshopům, které byly v nabídce, včetně aktuální obsazenosti. Obecné informace o Podzimkách najdeš tady. A co to workshopy jsou? Pokud jedeš na Podzimky poprvé, tak bys měl/a vědět, ... (číst dál)
Všechny příspěvky