KS Praha logo

Odrost

Aktuálně: odrost nyní probíhá jako online setkávání. Pokud se chcete přidat, neváhejte kontaktovat Štěpánku, viz kontakt níže.

Zveme všechny 18–25 leté na naše pravidelná setkání křesťanské mládeže každé pondělí (kromě výjimek uvedených v kalendáři) od 18:30 ve sborových prostorách Na Žertvách 23, Praha 8, v suterénním sále (dostaneš se tam průjezdem přes dvůr).

Neoficiálně začínáme již v září, kdy nás čeká každý týden jiný program. Online na facebooku je možné sledovat aktuality na další týden.

Od října do července pak můžeš počítat s úvodními chvalami, slovem, jeho probíráním a na konec s občerstvením, při kterém je možné více poznat ostatní příchozí 🙂

Těší se na Vás vedoucí: Štěpánka, Michal, Jirka, Ondra, Bára, Adéla a Věra

Pokud máš nějaký dotaz, třeba k akcím, a nenašel(a) jsi, co potřebuješ, tak neváhej napsat mail na stepanka.krisicova@kaes.cz.

Odrost

Nejbližší události

Nejbližší události odrostu najdeš tady.

Nejnovější příspěvky

 • TC Daily – časopis z Teen Campu 2021 (30. 8. 2021)
  Unikl vám některý článek z teencampového časopisu? Chtěli byste si něco přečíst znovu? Nebo jste na Teen Campu nebyli a zajímá vás, co se na táboře dělo? Časopis TC Daily 2021 ...
  (číst dál)
 • Spuštěno přihlašování na Teen Camp (12. 4. 2021)
  Právě bylo spuštěno přihlašování na Teen Camp 2021 s názvem One Way. Všechny bližší informace o táboře, workshopy i přihlášku najdeš tady. Těšíme se na Tebe!
  (číst dál)
 • Workshopy – Teen Camp 2021 (11. 4. 2021)
  Zde jsou informace ke všem workshopům, které jsou v nabídce, včetně aktuální obsazenosti. Obecné informace o Teen Campu 2021 najdeš tady. A co to workshopy jsou? Pokud jedeš na Teen Camp poprvé, tak ...
  (číst dál)
Všechny příspěvky