KS Praha logo

Odrost

Vzhledem k vyhlášení výjimečného stavu se odrost do konce června nekoná.

Až bude opět standardní stav tak …

Zveme všechny 18–25 leté na naše pravidelná setkání křesťanské mládeže každé pondělí (kromě výjimek uvedených v kalendáři) od 18:30 ve sborových prostorách Na Žertvách 23, Praha 8, v suterénním sále (dostaneš se tam průjezdem přes dvůr). Těší se na Vás vedoucí: Štěpánka, Michal, Jirka, Ondra, Matthew, Adéla a Věra 🙂

Pokud máš nějaký dotaz, třeba k akcím, a nenašel(a) jsi, co potřebuješ, tak neváhej napsat mail na stepanka.krisicova@kaes.cz.

Odrost

Aktuality z odrostu můžete sledovat také na našem facebooku.

Nejbližší události

Nejbližší události odrostu najdeš tady.

Nejnovější příspěvky

  • Spuštěno přihlašování na Teen Camp (18. 5. 2020) Právě bylo spuštěno přihlašování na Teen Camp 2020 s názvem Game Changer! Všechny bližší informace o táboře, workshopy i přihlášku najdeš tady Těšíme se na Tebe! (číst dál)
  • Workshopy – Teen Camp 2020 (18. 5. 2020) Zde jsou informace ke všem workshopům, které jsou k nabídce, včetně aktuální obsazenosti. Obecné informace o Teen Campu 2020 najdeš tady. A co to workshopy jsou? Pokud jedeš na Teen Camp poprvé, tak ... (číst dál)
  • Workshopy – Podzimky 2019 (8. 9. 2019) Zde byly informace ke všem workshopům, které byly v nabídce, včetně aktuální obsazenosti. Obecné informace o Podzimkách najdeš tady. A co to workshopy jsou? Pokud jedeš na Podzimky poprvé, tak bys měl/a vědět, ... (číst dál)
Všechny příspěvky