KS Praha logo

Workshopy – Teen Camp 2022

Dorost Odrost Porost Teen Camp Uživatel Jakub Homolka Kalendář 12.4.2022

Zde jsou informace ke všem workshopům, které jsou v nabídce, včetně aktuální obsazenosti.

Obecné informace o Teen Campu 2022 najdeš tady.

A co to workshopy jsou?

Pokud jedeš na Teen Camp poprvé, tak bys měl/a vědět, že workshopy jsou aktivity, které se odehrávají každý den dopoledne a to po celou dobu TC. Tebou zvolená aktivita (workshop), kterou si vybereš v přihlášce, bude pro tebe náplní každého dopoledne, tak si dobře (a hlavně včas, aby byla ještě místa), zvol ten správný! A nezapomeň, že definitivním potvrzením workshopu je až tvoje zaplacení.

 

Sport pro kluky

Kdo ho vede: Pavel Frantík
Přihlášeno:
Zaplaceno:
Kapacita:

Chceš rozvíjet svoje sportovní dovednosti? Chceš měřit svoji sílu a rychlost s ostatními vrstevníky? Chceš ukázat co je v tobě? Pojď na sport pro kluky a ukaž co je v tobě! A neboj, každý den se zamyslíme nad Biblí.

 

Sport pro holky

Kdo ho vede: Rebeka Kouklíková a Ellen Krajdlová
Přihlášeno:
Zaplaceno:
Kapacita:

Budeme hrát hry, můžeme vyzkoušet i něco nového a budeme si ukazovat, jak se správně po sportu protáhnout. Těšíme se na všechny, nebojte se posilování a pohybu zdar!

 

Architektonicko historický WS

Kdo ho vede: Pavlína Bláhová
Přihlášeno:
Zaplaceno:
Kapacita:

V památkách a v krajině je mnohem víc smyslu, než je na první pohled vidět. Všechno má svůj význam a za zdmi každého domu se skrývá architektonický příběh, který kolemjdoucí může odhalit. Pokud se chcete stát detektivy, kteří dokáží číst krajinu i město kolem sebe, tento workshop je přesně pro vás. Vydejte se za tajemstvím kaplí, kostelů, cest, stromořadí i měšťanských domů. Stačí vám dobré boty a oči dokořán 🙂

 

Kreativní WS

Kdo ho vede: Aleš Novák
Přihlášeno:
Zaplaceno:
Kapacita:

Budeme dělat různé tvůrčí workshopy a vytvářet výtvory ze špejlí, papíru, petlahví atd, atd,… a ty budeme vystavovat v areálu.

 

Na vzduch !!!

Kdo ho vede: Klára Neužilová, Helena Bezpalcová a Klára Sotorníková
Přihlášeno:
Zaplaceno:
Kapacita:

Chceš si užít poslední týden prázdnin před znovu usednutím do lavic na čerstvém vzduchu? Chceš si užít týden s kamarády venku v přírodě? Pokud si na tyto otázky odpovídáš: „Ano chci!,“ tak je tento workshop právě pro tebe!

Jeden den budeme hrát v lese hry, další zas půjdeme na výlet a další? Zahrajeme si nějakou pořádnou míčovku. Bude to zkrátka na čerstvém vzduchu a hlavně s kámoši a kopou legrace!

Pokud se chceš přihlásit na tento workshop vezmi si s sebou na Teencamp nějaké sportovní oblečení do přírody, boty do terénu a hlavně úsměv na tváři. Moc se na tebe těšíme.

 

WS o misii – zrušeno

Volejbal – nový workshop

Kdo ho vede: Michal Mocek
Přihlášeno:
Zaplaceno:
Kapacita:

Volejbal pro kluky i holky, začátečníci také vítáni.

 

Hudební WS

Kdo ho vede: Luky Ondráček a Kiki Pasková
Přihlášeno:
Zaplaceno:
Kapacita:

Pokud jsi milovník hudby a hraješ na nějaký nástroj či se věnuješ zpěvu, tak je tento workshop právě pro tebe! Hudby a chval není nikdy dost, a proto se tomu chceme věnovat i v čase workshopů. Určitě bude i prostor se od sebe navzájem něco přiučit. Pokud bys tedy chtěl strávit fajn čas obklopen lidmi, které spojuje nejen láska k Bohu ale i hudbě, přidej se k nám 😉.

Do poznámky na konci přihlášky, prosím, napiš na jaký nástroj a jak dlouho hraješ (případně jak dlouho se věnuješ zpěvu).

 

Rukodělný WS

Kdo ho vede: Milena Černá
Přihlášeno:
Zaplaceno:
Kapacita:

Pokud rád/ráda budeš něco vytvářet rukama a nebudeš se divit, že je k tomu potřeba i trpělivost, jsi náš člověk. Budeme háčkovat, drhat (macramé) a možná i drátkovat a tkát. Máš se na co těšit!

 

Starý zákon nově (od 15 let)

Kdo ho vede: Jan Adamec a Jakub Tichý
Přihlášeno:
Zaplaceno:
Kapacita:

Jak číst starý zákon a rozumět mu? Ruku na srdce, číst Starý zákon je někdy fakt těžký. A rozumět mu je ještě těžší. No a něco si vzít do svého osobního života je úkol nemožný. Teda pokud nejste truhlář a před globální katastrofou nebo nekoukáte na do mobilu, jak Lotova žena na Sodomu.

Takže jak si ze Starého zákona něco vzít? Možná je na něj potřeba koukat nově.

 

Modlitba

Kdo ho vede: Věra Ondráčková
Přihlášeno:
Zaplaceno:
Kapacita:

Povinnost, nuda, nebo radost? Bude Bůh s mojí modlitbou spokojen? Záleží Mu na tom, jakým způsobem se modlím? Která modlitba je Bohu příjemná? Kolik času mám modlitbě věnovat? Takové a podobné otázky tě možná napadají. Budeme na ně společně hledat odpověď. Tento WS určitě nebude jenom o vyučování, ráda bych, abychom společně „pracovali“ učili se Bohu naslouchat a mluvit s Ním. Pojď „ochutnat“ vůni modlitby.

 

Vybral/a sis svůj workshop? Přihlaš se!